Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

Українців запрошують долучитись до акції “День піжам” та підтримати дітей в лікарнях

У п’ятницю, 27 листопада, “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” запрошує всіх українців долучитися до благодійної акції “День піжам”.

Під час цього щорічного заходу піжама служить символом, який має підвищити усвідомленість українців про те, що дітям в лікарнях потрібна підтримка.

“Ми всі одягаємо піжаму, коли хворіємо чи коли хочемо домашнього затишку, та лише раз на рік ми можемо одягнути піжами, щоб зробити світ кращим”, – повідомляють у пресслужбі фундації.

Цього року всеукраїнський “День піжам” відбудеться вдруге в Україні. У цей день Фундація запрошує всіх одягнути піжаму на роботу чи в школу, щоб долучитись до цієї благодійної ініціативи та підтримати дітей, які проходять довготривале медичне лікування, та їхні родини.

Щоб підготуватися до акції “День піжам” і дізнатися більше про неї, перейдіть на dp.rmhc.org.ua/about.

Щоб взяти участь у благодійній ініціативі, потрібно зробити фото у своїй улюбленій піжамі на роботі, навчанні чи вдома, опублікувати фото у своїх соціальних мережах із хештегом #деньпіжам або #вдягаюбопідтримую та зробити благодійний внесок на сайті Фундації rmhc.org.ua/donate

Торік до акції приєдналося 35 зірок, лідерів думки і блогерів, що зробили фото в піжамі й узяли участь у флешмобі, запросивши всіх долучитися до акції «День піжам». Тисячі небайдужих українців, декілька компаній, шкіл і громадських організацій зібрались разом і зробили неоціненний внесок у відкриття та утримання Сімейних Кімнат Рональда Макдональда в дитячих лікарнях по всій Україні.

Система Orphus