Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Український народ ніколи не примириться з фактом злочину Голодомору, – Епіфаній

Про це предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив сьогодні, 28 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів на своїй сторінці у Facebook.

“Голодомор – це біль загальнолюдського масштабу, який ми розділяємо з усім світом. Бо акт геноциду українського народу є злочином проти людяності. Це також злочин проти правди, бо штучний голод та його наслідки замовчувались організаторами впродовж багатьох десятиліть. Український народ ніколи не заспокоїться і не примириться із фактом цього злочину, але ми маємо молитися за спокій для душ загиблих, якого вони не знали за земного життя. Нині час відкрито говорити одне з одним про цю травму та свідчити світові правду”, – написав Епіфаній.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський під час вшанування пам’яті жертв голодоморів зазначив, що музей Голодомору є надважливим для України й обов’язково буде завершений.

Також Митрополит Епіфаній у цей день провів панахиду за жертвами Голодомиру-геноциду українського народу на території Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”.

Система Orphus