Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Україна досі перебуває на початку підйому захворюваності на коронавірус, – експерт ЮНІСЕФ

Захворюваність на коронавірус в Україні стабільно зростає. Коли епідеміологічна ситуація досягне свого піку, вона триматиметься на такому рівні приблизно тиждень – два.

Україна досі перебуває на початку підйому захворюваності на коронавірус. Про це заявив керівник програм охорони здоров’я ЮНІСЕФ в Україні Андрій Славуцький, повідомляє 24 канал.

Славуцький розповів, що до декількох тижнів в країні триватиме “потужна епідемічна хвиля”, з якою українська медична система не зможе впоратися. Експерт вважає, що якщо в Україні не введуть жорсткий карантин, то захворюваність на коронавірус досягне свого піку у січні – лютому.

Натомість весною епідеміологічна ситуація може покращитися. Славуцький сподівається, що у березні – квітні захворюваність на COVID-19 спаде.

“Швидше за все, з цим епідемічним зростанням, якщо нічого не робити, піку ми досягнемо в січні – лютому. Потім захворюваність повинна піти на спад, сподіваємося, до березня – квітня. Але якщо будуть дуже ефективні протиепідемічні заходи, то цю хвилю можна збити вже в грудні”, – розповів він.

Система Orphus