Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

УХЛ: «Кременчук» у непростому матчі переграв «Дніпро»

В активі кіпера гостей Новицького точна передача.

Як розповіли в УХЛ, в Херсоні відбувся центральний матч 3-го туру УХЛ Паріматч, в якому місцевий «Дніпро» приймав на своєму майданчику чемпіона України «Кременчук».

Перший п’ять хвилин старту поєдинку проходили в рівній боротьбі без воріт. Далі, до екватора періоду, херсонці перехопили ініціативу, але не змогли реалізувати два 100% моменти. Першим міг відзначитися Гасніков – форвард «щук» виходив на ударну позицію, і здавалося, що після його кидка шайба залетить точно у верхній кут, але на її шляху став Новицький. А пізніше, після кидка Макарова, шайба перед воротарем «городян» потрапила в підставлену Афанасьєвим ключку і перелетівши через плече Новицького майже залетіла у ворота. Але знову кіпер «Кременчука» не дозволив каучукові снаряду залетіти в ворота

Останні дві хвилини першого періоду пройшли під акомпанемент атак обох команд і силових прийомів, але на першу перерву команди пішли з нулями на табло.

Читайте також: ХК «Кременчук» посилився героєм Кубка Казахстану

Стартові п’ять хвилин другої двадцятихвилинки пройшли під повною перевагою «Кременчука» – гості повністю притиснули господарів до їхніх воріт, і лише майстерність Хомутова позбавила змоги їм забити гол. Надалі, до середини другого періоду, на майданчику точилася рівна і в’язка боротьба – на 31 хвилині форвард «городян» Коробов зумів вивести гостей вперед – 1:0. В даному моменті, закинути шайбу йому допоміг коник Макарова, від якого гумовий снаряд відскочив у ворота Хомутова, після прострілу форварда «Кременчука».

Через дві хвилини гості могли подвоїти рахунок, але Гриценко не зміг реалізувати вихід один на один і збільшити різницю в рахунку між командами. А ось херсонці змогли реалізувати свої моменти і відігратися в подвійному більшості – відзначився захисник «щук» Дорофєєв.

Третій відрізок продовжився з атак «Кременчука», але закинути «городяни» змогли тільки на 55 хвилині, граючи в форматі 4 на 4. Тоді Денискін через чужих воріт віддав пас на Дубініна і той з гострого кута забив гол – 2:1 і гості знову повели в рахунку.

«Дніпро» мав можливість відігратися, але точність кидка підвела херсонців. Те, що не вийшло у «щук», вийшло у «городян». За 27 секунд до кінця основного часу матчу, господарі випустили шостого польового гравця, але помилилися в нападі, чим скористався захисник «Кременчука» Толстушко, який зі своєї зони закинув шайбу в порожні ворота.

Матч завершився з рахунком 3: 1 на користь гостей. Першу «битву за Дніпро» в новому сезоні здобули хокеїсти з Кременчука.

Система Orphus