УХЛ: «Кременчук» сьогодні зіграє з «Краматорськом»

У середу, 18 листопада, в Кременчуці на арені «Айсберг» чемпіон України «Кременчук» прийме міцний і непоступливий «Краматорськ».

Як розповіли в УХЛ, у минулому турі обидва клуби здобули перемоги – «Кременчук» на виїзді обіграв «Вовків», правда, не дивлячись на рахунок 6:2, перші два періоди зустрічі господарі здорово пошарпали нерви «городянам».

Трохи по іншому склався матч в Дружківці, де «Краматорськ» зміг обіграти «Маріуполь» в непростому для нього поєдинку (4:3). Дублем за команду відзначився Ципнятов.

В очних зустрічах для «Кременчука» та «Краматорська» це буде другий поєдинок. У першому – перемогу святкували «городяни» (5:4). Правда, в тому матчі «Кременчук» був змушений два рази відіграватися, а перемогу здобув у другій половині третього періоду, за допомогою точного кидка Денискіна, який в тому поєдинку зробив дубль.

До речі, в тому матчі першу шайбу в історії «Краматорська» закинув Жвачкін.
Після 8 ігор ТОП-3 бомбардирів «Кременчука» набрали по 10 балів: Денискін – (7+3), Коробов – (7+3) і Дубінін – (1+9). Варто відзначити, що саме ця трійка – друга за результативністю в поточному регулярному чемпіонаті.

Після 5 ігор ТОП-3 бомбардирів «Краматорська» виглядає так: Ципнятов заробив 8 (4+4) балів, ще по 7 балів на рахунку Гриня і Сурсова.

18:00 «Кременчук» – «Краматорськ», трансляція на сайтах UHL.ua та XSPORT.