УХЛ: “Кременчук” розгромив “Дніпро”

Чемпіон у 12 турі вдома виграв 4:1 у принципового суперника.

Як розповіли у команді з Кременчука, у першому періоді «Кременчук» з вкидання кинувся уперед і мав багато гольових моментів, а «Дніпро» небезпечно контратакувало. Але у першій двадцятихвилинці переможцями вийшли голкіпери Гордюшин та Хомутов, та першу перерву команди пішли з сухою нічиєю.

Як і в першому, у другому періоді територіальною перевагою володіли кременчужани – команда Олександра Савицького намагалася грати першим номером, не дозволяючи супротивнику здійснювати свої атаки. Через 6 хвилин другої двадцятихвилинки це дало свої плоди для «містян» – Савченко і Ворона втекли в швидку контратаку і перший кидком сходу прошив Хомутова, відкривши рахунок в матчі. Після цього «щуки» оживилися і стали набагато активніше грати попереду.

Допомогти їм відіграти пропущений гол могла і отримана більшість за 6 хвилин до кінця періоду, але херсонці пропустили контратаку і Денискін красивим фінтом обіграв Хомутова, подвоївши перевагу «Кременчука». Відігравати одну шайбу херсонці змогли тільки під кінець другого періоду – Зайцев з передачі Дорофєєва розписався в воротах Гордюшина і скоротив відставання до мінімального. Але більше, голкіпер кременчужан не дозволив відзначитися гостям.

Повернути перевагу у дві шайби «містяни» змогли вже на страті третього відрізка зустрічі – Денискін красиво віддав пас на Коробова і той відправив шайбу в ворота Хомутова. До кінця матчу “щуки” кинули всі сили в атаку, але так і не змогли ще раз прошити Гордюшина. А ось господарі на останній хвилині матчу після кидка Денискіна пробили Хомутова ще раз і встановили остаточний рахунок 4:1 на табло. Таким чином, форвард кременчужан взяв участь у всіх голах «містян», набравши 2+2 у грі, ставши з голкіпером Гордюшиним головними героями матчу..

Кременчужани перервали переможний хід херсонців з трьох матчів, та продовжують переслідування «Донбасу», який попереду на три бали.