Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У жовтні полтавці витратили на нові авто 9 млн доларів – рейтинг

Впродовж жовтня у Полтаві та області придбали 315 нових автомобілів на загальну суму 9 млн доларів США.

Серед брендів найчастіше реєстрували автомобілі Renault. Минулого місяця у Полтаві придбали 85 таких автомобілів. Також популярними були Toyota і Skoda. Частка цих трьох брендів склала 49% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був седан Renault Logan. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Kia Sportage і Renault Duster.

Минулого місяця у Полтаві та області зареєстрували 230 кросоверів, що складає 73% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 38%. Щодо цінових сегментів, то 17% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні впродовж жовтня в Україні зареєстрували 8,4 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 260 млн доларів США. Серед найдорожчих авто, які купували українці минулого місяця – один Rolls-Royce Cullinan, Aston Martin DBX, по одному Bentley FlyingSpur та Continental GT. Також минулого місяця зареєстрували один BMW 8-Series Coupe, чотири Mercedes-Benz AMG-GT 4-Door, сімнадцять Mercedes-Benz GClass.

Нагадаємо, впродовж січня-вересня поточного року в Полтаві та області придбали 2 тис. нових автомобілів на загальну суму 54 млн доларів США.

Система Orphus