Ви тут:
Суспільство Україна 

У Софії Київській триває виставка ескізів великого Державного герба

З 13 до 27 листопада у виставкових залах “Хлібня” Національного заповідника “Софія Київська” проходить виставка робіт, що надійшли на конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України.

Всього представлено 112 робіт. Оскільки процедура конкурсу є анонімною, представленні ескізи не підписані іменами авторів. Після визначення найкращих робіт Організаційний комітет оприлюднить інформацію про переможців, повідомляють у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Наразі фахове журі конкурсу, що складається з провідних істориків, юристів, мистецтвознавців, науковців та геральдистів, проводить оцінювання отриманих ескізів.

Найкращі проекти ескізів отримають премії: перша премія – 100 тисяч грн, друга премія – 50 тисяч грн, третя премія – 30 тисяч грн.

Відповідно до постанови про проведення конкурсу, до 1 грудня 2020 року Міністерство культури та інформаційної політики України має подати Міністерству юстиції пропозиції за результатами конкурсу для врахування їх під час розроблення проєкту Закону України “Про державні символи України”.

Система Orphus Поделиться на fb