Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині облаштували систему вуличного освітлення SMART-CITY

У Пирятині завершили реалізацію проєкту-переможця  обласного конкурсу розвитку  територіальних громад “Інтелектуальні  системи вуличного освітлення SMART-СITY в Пирятині”.

У рамках проєкту “Реконструкція (технічне переоснащення) вуличного освітлення по вул.Європейська та вул.Соборна в м.Пирятин” замінили старі залізобетонні опори по вулиці Соборна на нові оцинковані восьмигранні з облаштуванням світильників LED. По вулиці Європейська  заміннили старі світильники на сучасні LED, повідомляють у Пирятинській міській раді.

Напередодні завершився останній етап впровадження  системи  диспетчеризації, яка встановлена в КП “Каштан” і дасть  змогу   дистанційно  керувати  увімкненням та вимкненням  мережі вуличного  освітлення, вчасно виявляти несправності в мережі та швидко їх усувати, знизити витрати на обслуговування за рахунок здійснення безперервного контролю стану ламп.

Роботи     виконала   підрядна     організація  ТОВ “БНН-Груп”. Реалізація проєкту здійснювалася при співфінансуванні коштів обласного бюджету, міської ради та партнерів.

Система Orphus