Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському краєзнавчому музеї відкрили оновлену залу відділу природи

Після проведення ремонту і реекспозиції у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відкрили залу № 2 відділу природи, експозиція якої висвітлює теми: «Рельєф», «Кліматичні умови Полтавської області», «Фенологічні (сезонні) зміни, що відбуваються в природі».

Про це повідомили на сторінці музею у Facebook.

В експозиції вміщено нові карти, кольорові світлини, гербарій, опудала тварин, зокрема птахів і ссавців, які були придбані музеєм в останні роки, а також тих, що зберігались у фондосховищі музею.
“Тут можна побачити рідкісних тварин – мишку лучну (крихітка) на кулястому гніздечку, вовчка лісового – гризуна-дереволаза. Ентомологічна колекція за порами року доповнена місцевими видами бабок, метеликів. Новинкою залу є демонстрація фільмів про природні умови, природні ресурси, заповідні об’єкти Полтавщини, про дослідження природи краю, діяльність вчених-природознавців, які працювали тут”, – зазначили у музеї.
Експозицію прикрашають картини полтавських митців із зображенням краєвидів Полтавщини. Це – роботи Павла Горобця, Олександра Журбія, Віктора Старікова, Петра Шевчука, Олександра Серікова, Дениса Городничого.
Фото: ​Facebook
Система Orphus