Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавському аграрному університеті запрацювала сучасна лабораторія

У другому корпусі Полтавського державного аграрного університету розпочала роботу навчально-дослідна лабораторія інтелектуальних систем, комп’ютерних мереж та інтернету речей.

Про це написав заступник гоови Полтавської ОДА Євген Греков у Facebook.

“Над втіленням цього проєкту фахівці закладу працювали близько року. Розповіли, що за своїм функціоналом лабораторія не має аналогів серед вишів області. Долучилися до її створення полтавська, київська і кременчуцька компанії, які працюють у сфері ІТ. Буде сформовано групу студентів із різних спеціальностей, які оберуть для вивчення цю дисципліну”, – зазначив Євген Греков.

Як пояснили викладачі університету, студенти опановуватимуть зокрема уніфіковані комунікації. Після завершення навчальної дисципліни вмітимуть налагоджувати й інтегрувати сучасну техніку в інфраструктуру підприємства, його інформаційні системи. У процесі навчання студенти можуть виконувати завдання дистанційно. Наприклад, збирати дані й акумулювати їх, налаштовувати віддалені точки доступу, за допомогою мобільних додатків під’єднувати ті чи інші пристрої, віддалено керувати ними.

“Приємно, що заклад розвивається й поліпшує матеріально-технічну базу, застосовує сучасні комунікаційні, технологічні рішення й допомагає опановувати їх студентам. Крім того, університет долучається до ініціатив облдержадміністрації, допомагає у вирішенні технічних завдань в агропромисловому комплексі. У цій галузі співпраця є, бачимо результати. Приклад – створення і поповнення інтерактивної карти водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб”, – додав Євген Греков.

Фото: Facebook

Система Orphus