Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА створюють електронні реєстри для підключення до національної системи “Трембіта”

Відділ цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації під керівництвом заступника голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча, спільно зі структурними підрозділами облдержадміністрації зібрав інформацію для створення маршрутів інформаційних потоків в обласній інформаційній системі.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Проведено інвентаризацію всіх наявних баз даних, у тому числі в паперовому вигляді, для створення електронних реєстрів Полтавської ОДА та уніфікації типів даних для подальшого підключення до державної системи взаємодії електронних інформаційних ресурсів «Трембіта».

«Наявність електронних реєстрів та їх взаємодія з «Трембітою» пришвидшить обмін інформацією між підрозділами, що сприятиме підвищенню якості надання адміністративних послуг, – розповів Богдан Бабіч. – Це початок якісно нового етапу діджиталізації області. Ці документи будуть нашою настільною книгою на найближчі три роки. Працюємо 24/7».

Читайте також: На Полтавщині планують створити комплексну управлінську геоінформаційну систему

«Трембіта» – це національна система електронної взаємодії між державними інформаційними ресурсами, електронними реєстрами, інформаційними системами тощо. Вона покликана надати органам державної влади та місцевого самоврядування оперативний, безперешкодний і надійний доступ до інформації, необхідний їм для здійснення їхніх повноважень. «Трембіта» має забезпечити використання єдиних стандартів доступу до інформаційних ресурсів держави, зменшення рівня дублювання даних у державних реєстрах та підвищити рівень інтероперабельності інформаційних систем.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus