Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві внесли зміни до міського бюджету на 2020 рік

25 листопада у режимі відеоконференції відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядку денному розглянули внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік, повідомили у Полтавській міській раді.

Нагадаємо, попередньо це питання підтримали депутати на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

За словами начальниці бюджетно-фінансового управління Тетяни Чумак, пропонується внести зміни до показників міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських/селищних/міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 5 млн 58 тис. грн. Також зменшити на 15 тис. 540 грн субвенцію з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, видатки на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, встановлення телефонів особам з інвалідністю першої та другої груп. Це кошти, що не будуть освоєні у поточному бюджетному році.

Зокрема, у межах затверджених асигнувань пропонується за рахунок субвенції на заходи по сприянню діяльності органів самоорганізації населення районним у місті Полтаві радам зменшити на 30 тис. грн субвенцію Київському району, на 50 тис. грн — Шевченківському району та спрямувати кошти на заходи з монтажу та підключення новорічної ялинки до електропостачання.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus