Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться Національний круглий стіл від Мінкульту

3 грудня у Полтаві відбудеться Національний круглий стіл, ініційований Міністерством культури та інформаційної політики України. Тема цього круглого столу – “Мистецтво”.

Нагадаємо, Мінкульт з вересня проводить круглі столи у різних містах України, які присвячені різним темам. Зокрема, 26 листопада в Острозі відбувся круглий стіл на тему “Віра, релігія”, 9 листопада в Кривому Розі Національний круглий стіл стосувався теми “Екологія”, 26 жовтня в Чернівцях – на тему “Щастя як мета”, 19 жовтня у Харкові – на тему “Мова”, 24 вересня в Одесі – на тему “Історія”, 10 вересня в Києві – на тему “Культура діалогу”.

Круглий стіл у Полтаві проведуть в онлайн-форматі.

Україна – це культура! Століттями бездержавності вона існувала в народних думах, картинах, вишиванках. Наші поети, філософи, митці писали про Україну, несли її ідеї у світ. Україна стала колискою для великої кількості мистецьких зірок, вона запліднювала своїм мистецтвом цілий світ. Сьогодні ми мусимо зрозуміти цю потугу нашої культури і зрозуміти, що саме культура і мистецтво – це той голос, яким Україна звучатиме для інших народів”, – йдеться в анонсі у Facebook.

 

Система Orphus