Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві строковики-зв’язківці склали присягу

Близько 160 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Урочистий захід відбувся у 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України за участю молодих воїнів цьогорічного осіннього призову, пише armyinform.

“Ані  карантинні обмеження,  ані прохолодна погода аж ніяк не вплинули на бадьорий та святковий  настрій особового складу та алгоритм проведення заходу,   – відзначив  начальник Центру полковник Ігор Міцюк. – Адже всі молоді воїни у повному обсязі успішно опанували початковий курс загальновійськової підготовки та на практиці підтвердили позитивну налаштованість на проходження військової служби”.

Керівник навчального центру відзначив, що цьогорічний осінній призов молодого поповнення у порівнянні з минулим значно «помолодшав». Так, близько чверті молодих воїнів – юнаки віком 18-19 років. До 15 відсотків від загальної кількості призовників мають вищу освіту. А близько тридцяти строковиків готові підписати з військом контракт.

“Вибір майбутньої професії військового – справа серйозна і потребує не тільки особистого бажання, а і відповідності певним критеріям, – поділився своїми думками солдат Віктор Демчук. – Тому спочатку і хочу перевірити себе  на строковій службі, щоб потім без якихось пересторог стати контрактником”.

Завершився святковий ритуал проходженням урочистим маршем та виносом Бойового Прапору військової частини.

Фото: АрміяІнформ

Система Orphus