Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві розпочав роботу новий паспортний сервіс

“Паспортний сервіс” ДП “Документ” за добу може обслуговувати до 200 осіб.

Нова установа знаходиться за адресою вулиця Пушкіна, 28.

“У зв’язку з пандемією COVID-19 скоротився обсяг роботи центрів, через що загалом по Україні розпочалася оптимізація паспортних сервісів. Якщо по простому – за ті великі приміщення, які раніше були майже заповнені відвідувачами від початку до кінця робочого дня, платити оренду стало неефективно. Тому ми з вулиці Зіньківської переїхали у цей центр, який вже повністю облаштований для роботи”, – розповів радник державного підприємства “Документ” Володимир Поліщук.

За словами представника держпідприємства, незважаючи на менший розмір нового приміщення центру, якість послуг, які будуть у ньому надаватися, не зміниться.

До “Паспортного сервісу”, який сьогодні відкрився, зможуть звертатися громадяни для оформлення, як закордонного паспорту, незалежно від місця їх реєстрації, так і ІD-карток.

Окрім цього, “Паспортний сервіс” надаватиме ще й такі адміністративні послуги, як отримання довідки про наявність чи відсутність судимості, здійснення апостелювання документів. переклад документів. медичне страхування громадян подорожуючих за кордон та страхування автомобілів для здійснення поїздок закордон.

Читайте також: На ID-картку можна отримати кваліфікований електронний підпис, – міграційна служба Полтавщини

Олег Дубина

Система Orphus Поделиться на fb