Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві призначили нового директора дитячої лікарні

Днями відбулось засідання конкурсної комісії, під час якого обрали і оголосили переможця на посаду директора комунального підприємства «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».

Директором став Терів Петро Степанович, повідомляють у Департаменті охорони здоров’я міськради.

Робочий шлях у медицині Петро Степанович розпочав із 2014 року анестезіологом у Хорольській центральній районній лікарні. Далі – комунальне підприємство “Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради”, де із 2016 по 2020 рр – завідувач ВАІТ (відділення анестезіології та інтенсивної терапії). Із серпня 2020 року – в.о. директора комунального підприємства «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».

“Днями Петро Степанович захистив дисертацію «Цинк-залежні реакції у хворих з гострою церебральною недостатністю: клінічні прояви, патогенетичні механізми, оптимізація інтенсивної терапії» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 222-Медицина, спеціалізації 14.01.30 – Анестезіологія та інтенсивна терапія. Він працював над нею цілих 8 років”, – йдеться у повідомленні Департаменту.

Пріоритетами роботи в лікарні є інтенсивна терапія, в т.ч. новонароджених; нейрохірургічна допомога та хірургія новонароджених; малоінвазивні операційні втручання в хірургії, отоларингології та травматології; корекція вроджених вад розвитку шлунково-кишкового тракту у дітей раннього віку; реабілітаційна допомога дітям із перинатальними ураженнями нервової системи та наслідками; програма релактації (підтримки грудного вигодовування); лікування онкогематологічних захворювань та участь у Корпоративній групі лікування лейкозів.

Система Orphus