Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ухилення членів ТВК від виконання своїх обов’язків (оновленно)

Поліція встановлює причини порушення роботи Подільської територіальної виборчої комісії у Полтаві, що призвели до неможливості встановлення підсумків голосування й результатів виборів міського голови.

Читайте також: У другому турі виборів міського голови у Полтаві переміг Олександр Мамай, – ОПОРА

Поліцейські відкрили кримінальне провадження  за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 157 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування слідчі встановлюють причини порушення роботи Подільської територіальної виборчої комісії, що призвели до неможливості встановлення підсумків голосування й результатів виборів міського голови.

“Слідством встановлено, що 25 листопада Подільська виборча комісія отримала від міської ТВК на доопрацювання протокол щодо результатів голосування за кандидатів  у мери Полтави. Однак, 26 листопада, після перерви в роботі районної ТВК, більшість членів комісії не з’явилися на засідання. Ця обставина унеможливила встановлення підсумків голосування. У рамках відкритого кримінального провадження слідчі поліції встановлюють причини та обставини  ухилення членів виборчої  комісії від виконання своїх обов’язків, визначених Виборчим кодексом України. Тривають слідчі дії “, – про це повідомив Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини.

Система Orphus