Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевізників перевірили на дотримання правил карантину

У Полтаві перевірили дотримання протиепідемічних заходів у транспортних засобах. Цього разу робоча група працювала поблизу автовокзалу.

Як повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, до спільної перевірки долучилися представники обласного управління Держпродспоживслужби, Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, обласного управління патрульної поліції, Полтавської РДА та міськвиконкому.

Під час рейдів перевірено 15 транспортних засобів.

Читайте також: У Котельві перевірили, як водії та пасажири дотримуються правил карантину

Основна увага приділялася дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявність та перевезення пасажирів в респіраторах або захисних масках;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у кожному транспортному засобу інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);

– перевезення пасажирів в межах місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

Разом з тим, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Фото: Держпродспоживслужба

 

Система Orphus