Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірили дотримання правил карантину у громадському транспорті

3 листопада працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області, Полтавської районної державної адміністрації перевірили транспортні засоби на дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів у Полтаві.

Цього разу робоча група працювала на зупинці громадського транспорту “Критий ринок”, повідомляють в Управлінні інфраструктури та цифрової трансформації.

Вищевказаною робочою групою перевірено 15 транспортних засобів.

Особливу увагу робоча група приділяла дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявність у водія распіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);

Разом з тим, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Подібні рейди у місті та області проводитимуть й надалі.

Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників. Постійні рейдові перевірки дають свій позитивний результат. Більшість автомобільних перевізників та пасажирів намагаються дотримуватися карантинних вимог.

Система Orphus