Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевіряють дотримання карантинних вимог у громадському транспорті

17 листопада у Полтаві перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті. Цього разу робоча група працювала на зупинках “Критий ринок”, “Склозавод” та “вулиця Патріарха Мстислава”. 

Як повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби, працівники ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА з представниками відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Полтавської РДА перевірили транспортні засоби, дотримання перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів.

Читайте також: За тиждень на Полтавщині склали 12 адмінпротоколів та видали 151 припис за порушення карантину

Робоча група перевірила 15 транспортних засобів.

Особливу увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Читайте також: Карантин “вихідного” дня: у Лубнах і Пирятині під час перевірки магазинів склали 6 адмінпротоколів та припис

Також перевіряли дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів. 

“Подібні рейди у місті та області проводитимуться й надалі. Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників. Постійні рейдові перевірки дають свій позитивний результат. Більшість автомобільних перевізників та пасажирів намагаються дотримуватися карантинних вимог”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Держпродспоживслужба

 

Система Orphus