Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський суд оштрафував п’ятьох водіїв на 17 тисяч гривень за порушення правил карантину 

17 000 грн штрафу отримали водії чотирьох полтавських маршруток та одного автобуса, які перевозили пасажирів з порушенням карантинних обмежень.

Про це інформує poltavske.tv з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Суддя Ленінського райсуду призначив 17 000 грн штрафу водієві, який здійснює регулярні пасажирські перевезення на міському маршруті № 62 “Вакуленці – Центр – Половки – Автовокзал – Вакуленці”, 28 вересня він перевозив 24 пасажири, при визначеній характеристикою даного транспортного засобу та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу кількістю місць для сидіння 21 разом із місцем водія.

Суддя Октябрського районного суду призначив 17 000 грн штрафу водієві маршрутки № 50 “Інститут зв’язку – Південний вокзал” (ТОВ “КІОТРАНС”), який 29 вересня перевозив 33 пасажирів при визначеною характеристикою транспортного засобу та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з кількістю місць для сидіння 17 з місцем водія.

Суддя Октябрського районного суду оштрафував водія маршрутки № 54 “Південний вокзал – ГРЛ” (ТОВ “ТК ЕКСПРЕС-ЛАЙН”), який 29 вересня перевозив 37 пасажирів при визначеною характеристикою транспортного засобу та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з кількістю місць для сидіння 20 з місцем водія.

Суддя Октябрського районного суду призначив 17 000 грн штрафу водієві ТОВ “Віраж В”, який перевозить людей на міському маршруті № 43 “Левада – Автовокзал – Половки – Левада”. Він перевозив 24 пасажирів при визначеній характеристикою транспортного засобу та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з кількістю місць для сидіння 21 з місцем водія.

Суддя Октябрського районного суду Полтави оштрафував водія ТОВ “ТК ЕКСПРЕС ЛАЙН”, який 30 вересня на міському маршруті № 29 “Г. Сталінграду – Дублянщина”, перевозив 38 пасажирів при визначеною характеристикою транспортного засобу та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з кількістю місць для сидіння 20 з місцем водія.

Їхні дії кваліфікували за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фото: ілюстративне

Система Orphus