Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У “Полтавагаз” пояснили, що потрібно для відновлення газопостачання будинку

Згідно з вимогами Правил безпеки систем газопостачання, для відновлення розподілу природного газу фахівці  газового господарства повинні обов’язково провести огляд і опресовування повітрям газових мереж та газового обладнання й випробувати на щільність внутрішньобудинкову систему.

Це можливо лише за умови  надання  власниками (балансоутримувачами та/або орендарями) житлових будинків безперешкодного доступу представникам газорозподільного підприємства до помешкань для проведення технічного обстеження газового обладнання, повідомляють у пресслужбі “Полтавагазу”.

Відновлення розподілу природного газу здійснюється Оператором ГРМ протягом двох робочих днів у містах та п’яти календарних днів у сільській місцевості за письмовим зверненням до АТ “Полтавагаз” після усунення технічних порушень (при їх наявності). У разі заборгованості за розподіл природного газу на момент пуску споживачі зобов’язані її погасити (не застосовуєтся під час карантину).

Щоб фахівці “Полтавагазу” мали законні підстави відновити газопостачання мешканцям будинку, його власники/управитель зобов’язані:

– скласти акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін щодо внутрішньобудинкових систем газопостачання з Оператором ГРМ;

– обрати підрядну організацію з відповідними ліцензіями та дозволами для виконання ремонту пошкодженої ділянки газопроводу;

– укласти договір на технічне обслуговування газових  внутрішньобудинкових мереж та газового обладнання з відповідною організацією на умовах вільного ринку.

Система Orphus