Ви тут:
Суспільство Україна 

У НСЖУ розробили онлайн-курс з енергетичної журналістики

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) пропонують до перегляду перші відео з онлайн-курсу «Енергетична журналістика», розробленого в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», яку Національна спілка журналістів України виконує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки.

На офіційній сторінці НСЖУ на Youtube вже доступні 4 відео з даного циклу. Надалі, відео-розділ «Енергетична журналістика» буде регулярно поповнюватися новими матеріалами.

“Запрошуємо до перегляду відео-інтерв’ю ТОП-спікерів, які вони давали спеціально для учасників вебінарів НСЖУ – заступника Міністра енергетики Ярослава Демченкова, заступниці Мінрегіону Наталії Хоцянівської, членкині Нацкомісії (НКРЕКП) Ольга Бабій та старшого експерта Проєкту Енергетичної Безпеки USAID Олександра Овдієнка. Наступний вебінар для журналістів національних та регіональних медіа, а стосуватиметься він енергоефективності, уже через тиждень”, – повідомив у соцмережі голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Система Orphus