Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новосанжарському районі перевірили дитсадки, школи та магазини: виявили порушення протиепідемічних вимог

10 та 11 листопада фахівці Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представником поліції перевірили  Соколовобалківську ЗОШ, Нехворощанську ЗОШ, Нехворощанський ДНЗ, КЗ Нехворощанський БДЮТ, Шедіївський ДНЗ та Лівенський НВК.

Також побували у 4 закладах торгівлі та 1 закладі громадського харчування, що у селах Нехвороща, Шедієве, Лівенське. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Моніторили виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD-19), затверджених відповідними постановами Головного державного санітарного лікаря України”, – йдеться у повідомленні.

Незначні порушення зафіксували в одному ДНЗ (не ведеться журнал вологих прибирань та дезінфекції приміщення). Також фахівці надали рекомендації поповнити запас деззасобів. В інших закладах порушення не виявлені.

Під час перевірок проводилась роз’яснювальна та санітарно-просвітня робота серед співробітників та відвідувачів відповідних закладів.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus