Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У новому випуску “Танців з зірками” судді перевтіляться у страхітливих кіногероїв

У 10 випуску “Танців з зірками” відзначать Хеловін. Містичне свято не оминуть увагою судді проєкту. Відтак Катерину Кухар, Влада Яму і Григорія Чапкіса можна буде побачити у незвичних образах. 

Про це пише 24 канал.

Як повідомили організатори шоу в інстаграмі, на глядачів чекатиме чимало перевтілень у вечір Хеловіну. Не тільки учасники, але й судді постануть у містичних образах з відомих фільмів та серіалів. Хто займе четверте крісло експерта на  “Танцях з зірками”, поки невідомо. Натомість автори шоу з легкістю розсекретили кіногероїв, в яких перевтіляться зіркові судді. 

Для прими-балерини Катерини Кухар підібрали образ з найпопулярнішого серіалу жовтня “Редчет”. Суддя приміряє вбрання у стилі медсестри Мілдред Ретчед, яка є однією з найбезжальніших вбивць в історії кіно. 

А от хореограф і танцівник Влад Яма не боїться страхітливого гриму. У ніч Хеловіну він постане у прямому ефірі в образі Франкенштейна. Про цього моторошного персонажа, якого створив і оживив науковець, знято десятки культових стрічок, а тому перевтілення Влада Ями в кіногероя вже викликало цікавість у публіки. 

Вдасться до експерименту і знаменитий хореограф Григорій Чапкіс. Мабуть, всі глядачі очікували, що він приміряє образ Чарлі Чапліна, на якого так схожий. Однак Григорій Чапкіс вирішив здивувати прихильників та постати у 10 випуску “Танців з зірками” з гримом Дракули. 

 

Система Orphus