Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбулася установча сесія новообраної міської ради

18 листопада відбулася установча сесія новообраної Миргородської міської ради, яку провів голова міської виборчої комісії Євген Ревуцький. На засіданні було оголошено протоколи щодо результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня: виборів міського голови та депутатів міської ради.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За словами Євгена Ревуцького, уже втретє на посаду очільника міста, а нині голови Миргородської міської територіальної громади, обрано Сергія Соломаху. За нього проголосували 4677 виборців, що становить 42,32%. Сьогодні на установчій сесії Сергій Соломаха отримав відповідне посвідчення та склав присягу. Також на засіданні було вручено посвідчення депутатам Миргородської міської ради 8 скликання. Усього в раді працюватиме 34 депутати на чолі з міським головою Сергієм Соломахою.

До Миргородської міської ради, за інформацією, розміщеною на сайті ЦВК, пройшло 9 партій. До складу депутатського корпусу Миргородської міської ради 8 скликання ввійшли 34 депутати на чолі з головою Миргородської міської територіальної громади. Найбільшу кількість мандатів – 6, отримала політична партія “Довіра”. ЇЇ в раді представлятимуть Валентина Аршинова, Олександр Залєський, Тетяна Колибельнік, Ольга Ошека, Олександр Острянин та Сергій Данилевський. Політична партія “Слуга народу” має 4 представники: Олександр Гуржій, Вікторія Козлова, Євген Ошека та Віталіна Романюк. У “Рідного міста” буде 4 мандати: Олександр Цись, Михайло Лавицький, Сергій Горобець та Валентина Фененко. Така ж кількість представників буде від партії “За майбутнє”: Сергій Кривчун, Раїса Мокрій, Олександр Пась та Віталій Сєров. 4 мандати отримала “Опозиційна платформа – за життя”. Від цієї політсили в раду пройшли Віктор Овчаренко, Микола Ручка, Валентина Сиверин та Яна Чепурна. По три мандати буде у “Батьківщини”, “Сили і честі”, “Свободи” та “Європейської солідарності”. Від “Батьківщини” у раді працюватимуть Олена Булойчик, Олег Говоруха та Костянтин Богданов. Від “Свободи” в раді працюватимуть Олександр Білоконь, Роман Коршунов та Анатолій Соломаха. “Європейську солідарність” представлятимуть Леся Золотарьова, Олександр Карпенко та Анатолій Карбан. А “Силу і честь” – Сергій Швайка, Оксана Денисенко і Анатолій Чорнобай.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus