Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді реконструюють стару будівлю 1-ої школи за кошти Європейського інвестиційного банку

У рамках Надзвичайної кредитної програми відновлення України  у Миргороді триває реконструкція старої будівлі ЗОШ №1 під школу мистецтв.

Як повідомили у Миргородській міській раді, нині ж  на будівельному майданчику роботи відстають від графіка. 

Тож, 2 листопада на  засіданні робочої групи з реалізації даного проєкту замовники та виконавці робіт  озвучили проблемні питання, що виникли у ході  будівництва, акцентували  на додаткових об’ємах та  видах робіт, які внесуть у коригуючу документацію проєкту. 

Міський голова Сергій Соломаха зазначив на важливості реалізації цього масштабного проєкту. Тому замовник готовий на допустимі поступки, проте й від виконавця вимагають чіткого виконання домовленостей та дотримання термінів робіт.

Представник ПРООН Володимир Миронов нагадав, що Надзвичайна кредитна програма для відновлення України, в рамках якої фінансується проєкт, має свій початок та своє завершення. Тому вкрай важливо вчасно вирішувати всі проблемні питання, аби не втратити можливість завершити розпочаті роботи.

Загальна кошторисна вартість проєкту з відновлення споруди становить більше 27 млн гривень, з яких майже 22 мільйони – кошти Європейського інвестиційного банку, що надаються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

“Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області” – перший проєкт, який  фінансується у рамках  Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus