Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді не всі магазини та перукарні дотримувалися вимог карантину “вихідного дня”: склали 3 протоколи про адмінпорушення

У вихідні, 21 та 22 листопада, у Миргороді перевірили 11 закладів громадського харчування, 15 перукарень та салонів краси, 47 об’єктів із реалізації непродовольчих товарів, 23 об’єктів із реалізації продовольчих товарів.

Як повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, здійснили 92 комісійні та 4 позапланові перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні.

“Перевіряли і дотримання закладами торгівлі продуктами харчування, суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на виніс рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину”, – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

Фото: Держпродспоживслужба 

Система Orphus