Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді дітям полеглих захисників подарували кулони “Батьківське серце”

Представники Громадської спілки Всеукраїнське військово-цивільного об’єднання “Бойове братерство України” передали іменні кулони “Батьківське серце” дітям, батьки яких загинули в російсько-українській війні.

Про це повідомии у Миргородській міській раді.

Під час заходу, який відбувся у залі засідань міської ради з дотриманням карантинних правил, рідним загиблих вручили срібні іменні кулони та подарунки. До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці оберегу нанесено ім’я та прізвище загиблого.

“Цей шматочок срібла у вигляді серця, обрамлений терновим вінком із краплинкою крові, не прикраса і не медаль, це — оберіг. Його створили, щоб кожна дитина загиблого героя поряд із хрестиком носила частинку батьківського серця. Хай кулон “Батьківське серце” стане справжнім оберегом, що супроводжуватиме дітей упродовж всього життя і надихатиме на добрі справи,”- зазначив керівник обласного Проєкту полковник Сергій Бачурін.

Громадська спілка планує створити реєстр загиблих захисників України. Заступник міського голови Олександр Гуржій подякував активу спілки за громадську діяльність та вшанування пам’яті загиблих Героїв. 

Читайте також: У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”

Започаткувала всеукраїнський проєкт “Батьківське серце” – іменний пам’ятний кулон у вигляді серця Громадська спілка “Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання “Бойове братерство України” (президент спілки Павло Жебрівський, голова Леонід Климчук). До складу спілки входять ветерани і чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства.

Фото: Миргородська міськрада

 

 

Система Orphus