Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У Мінсоцполітики пояснили, чому затримуються виплати компенсацій сім’ям медиків, які загинули від COVID-19

Більшість сімей медиків, які загинули від COVID-19, ще не отримали компенсації. Як пояснила міністр соціальної політики Марина Лазебна, йде тривале розслідування кожного з випадків.

Про це йдеться на сайті Міністерства соціальної політики.

“Завершено розслідування 114 випадків. Розслідування проводиться Державною службою з питань праці. З них 35 були визнані як пов’язані з виробництвом, а 79 – не пов’язані”, – повідомила Марина Лазебна.

Читайте також: Медичним працівникам Полтавщини, які захворіли на COVID-19, виплатять грошову допомогу в розмірі 10 тисяч гривень

За її словами, щодо 35 випадків по загиблим медикам – родинам, право яких встановлено на виплату, вже виплатили відповідні кошти. Але більшість сімей медиків, які загинули від COVID-19, ще не отримали компенсації, оскільки йде тривале розслідування кожного з випадків.

“Щодо 136 випадків проводиться надалі розслідування. Воно тривале – мене не задовольняє, що воно проводиться 2-3 місяці, але ми знаємо проблему. В комісію повинен входити такий професіонал як профпатолог, але їх на сьогодні в Україні одиниці і це все стримує швидке розслідування”, – сказала Марина Лазебна.

Вона додала, що кошти у Фонді соціального страхування є і Уряд готовий виплачувати їх родинам. Медикам, які отримали другу та третю групу інвалідності, також почали виплачувати кошти.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb