Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенському районі провели рейд по сім’ях групи ризику

На обліку служби у справах дітей Лубенського району перебувають родини, які мають чисельні труднощі, що виникли перед сім’єю і загрожують її життєдіяльності. Це сім’ї з недостатніми виховним потенціалом та виховними ресурсами; сім’ї, де батьки нехтують потребами дітей, сім’ї з наявністю залежностей у членів родини.

Як розповіли у Лубенській міськраді, начальник та провідний спеціаліст служби у справах дітей Тетяна Башлій та Інна Парнюк спільно із фахівцем із соціальної роботи Лубенського міського центру соціальних служб Інною Піддубною, інспектором ювенальної превенції Лубенського відділу поліції Катериною Сорокотягою в ході рейдів встановили місце перебування неповнолітньої дівчини, яка самовільно залишила родину. Дівчину після ряду профілактичних заходів повернули батькам.

 

Також члени рейдової бригади обстежили умови проживання родин, батьки у яких мають наркотичну залежність і перебувають на замісній терапії у Лубенському наркодиспансері та родин, які перебувають у складних життєвих і контролюються соціальними службами.

Система Orphus