Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві відкрили виставку «Світ добра та любові»

В Міністерстві закордонних справ України відкрили виставку «Світ добра та любові» 10-річної Дарьї Бубар.

Виставку присвячено 20-й річниці схвалення резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», до розроблення якої долучалась Україна.

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова наголосила, що ця резолюція стала першим кроком для визнання непропорційного впливу війни на жінок, а також важливості рівного та повного залучення жінок як активних учасниць процесу забезпечення миру та безпеки. Еміне Джапарова зазначила, що невід’ємною частиною цього процесу є привернення уваги до теми захисту дітей у збройних конфліктах. Нашим головним завданням є запобігти порушенням прав дітей та забезпечити їхній захист.

“Як би парадоксально це не звучало, але за мир теж необхідно боротись та захищати. Саме це маніфестує у своїх творах Даша. «…Я чекаю час, коли зможу безтурботно писати картини яскравими фарбами про те, як співають птахи, про мирне блакитне небо, про щасливе життя без війни, без болю, без трагедій»”, – написала на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова

Фото: Facebook

Система Orphus