Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вшанували пам’ять жертв голодоморів

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів кременчуцька громада зібралася біля пам’ятного знаку «Жертвам голодомору», щоб вшанувати пам’ять померлих від голоду жителів Кременчука та Кременчуцького району. Меморіальний захід відбувся відповідно до карантинних вимог.

До підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам голодомору» на знак пам’яті за невинно загубленими душами наших земляків, які стали жертвами голодоморів, були покладені оберемки колосся пшениці та живі квіти, розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Вже стільки часу минуло з тих пір, а багатостраждальний український народ і донині з жахом згадує той період. На щастя, нинішнє покоління знає про голодомор лише з історії та спогадів людей старшого віку, але навіть почуте і прочитане викликає страшний біль і страх. Близько 8 мільйонів невинних жертв, закатованих голодною смертю, покоїть українська земля. Вічна їм пам’ять! А нам, усім живим, вічна пересторога і настанова – жити і працювати так, щоб подібне ніколи не повторилося, щоб наші діти і онуки росли в щасливій і заможній державі.

Система Orphus