Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують мережі гарячого водопостачання

Кременчуцькі комунальники, використовуючи сприятливі погодні умови, продовжують проводити ремонти ушкоджених ділянок теплових та водопровідних мереж, щоб містяни були забезпечені теплом, гарячою та холодною водою.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Збудовані переважно в 50-70 роках минулого сторіччя, трубопроводи вже давно відпрацювали термін своєї експлуатації, тому працівникам комунальних підприємств часто доводиться ліквідовувати пориви у різних мікрорайонах міста.

Цього року КП «Теплоенерго» виконало великий обсяг робіт з ремонту мереж теплопостачання та гарячого водопостачання. В останні роки у Кременчуці відійшли від практики латання місць, де виникають пориви, а проводять заміну ділянок теплових мереж від однієї теплової камери до іншої. Наразі тривають роботи із заміни ділянки трубопроводу гарячого водопостачання на вулиці Правобережній, 48 ( теплові камери 16-17 кварталу № 248). Роботи з заміни надземного трубопроводу гарячого водопостачання проводяться також на вулиці Чкалова, 1 (теплові камери 22-23 кварталу № 134).

Система Orphus