Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Кременчуці провели правовий вебінар для безробітних учасників АТО та ООС

Фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості спільно з представником Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Світланою Терещенко провели вебінар для безробітних учасників АТО/ООС.

Захід організували для надання військовим, які наразі не мають роботи, вичерпної інформацію щодо їх законних прав та привілеїв від держави у процесі працевлаштування та відновлення трудової діяльності після проходження військової служби та участі в бойових діях.

Про це повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

До участі у вебінарі приєдналась також представниця департаменту соціального захисту населення та питань АТО Світлана Тарасенко, яка до слів юриста додала інформацію про соціальне забезпечення й захист військових та їхніх сімей в Україні.

Різноманітні профінформаційні та профконсультаційні групові заходи у Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості відбуваються щодня. Через посилення протиепідемічних заходів та недопущення поширення COVID-19, від 19 жовтня проводяться в ОНЛАЙН режимі в вигляді вебінарів на платформі ZOOM.

 

Система Orphus