Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці проаналізували готовність споруд цивільного захисту

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підвели підсумки готовності захисних споруд різної форми власності.

Як зазначив представник ГУ ДСНС, у Кременчуці налічується 115 захисних споруд, із яких 85 – сховищ і 30 протирадіаційних споруд. Всі захисні споруди комунальної форми власності пройшли технічну інвентаризацію з оформленням відповідних технічних паспортів, зазначили у Кременчуцькій міськраді.

Однак, із загальної кількості захисних споруд міста 20 не пройшли інвентаризацію, оскільки переважна більшість із них заходяться на балансі або ліквідованих підприємств, або економічно неактивних об’єктів господарювання. Згідно з актами стану готовності захисних споруд цивільного захисту, станом на сьогодні 51 споруда готова до використання за призначенням, 17 споруд – обмежено готові, 47 – не готові.

У рамках обговорення питання щодо технічного стану захисних споруд було наголошено на тому, терміни виконання технічної інвентаризації захисних споруд визначені на державному рівні. Зокрема, їх балансоутримувачі мають із відповідальністю підійти до цього процесу. Відповідальність за безпеку працівників завжди несуть керівники підприємств, організацій і установ, які повинні тримати питання щодо належного утримання захисних споруд на постійному контролі, дбати про наявність засобів індивідуального захисту для кожного свого робітника. Тому було вирішено дати доручення балансоутримувачам в бюджетах на наступний рік передбачити кошти для проведення подальшої технічної інвентаризації захисних об’єктів та на їх поточне утримання або ремонт.

фото ілюстраційне

Система Orphus