Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на 100% оновлено тролейбусний парк, – міськрада

Всі 8 тролейбусів, придбані за кошти ЄБРР у білоруського виробника, вже у Кременчуці. Тож контракт на постачання електротранспорту на автономному ходу 20 км із білоруським виробництвом закрито.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Наразі ці транспортні засоби проходять технічне налаштування та обкатку. Вже за короткий проміжок часу ними буде підсилено транспортні маршрути міста з найбільшим навантаженням.  

“У Кременчуці за останні роки  на 100% оновлено тролейбусний парк. Проєкт із оновлення транспортної галузі міста вдалося реалізувати завдяки співпраці з європейськими партнерами. Новий сучасний електротранспорт на автономному ходу рухається не лише центральними вулицями, а також йде у віддалені мікрорайони Кременчука, де немає контактних мереж. Проїзд у такому транспорті залишається стабільно низьким і становить 2 грн”, – йдеться у повідомленні.

Наразі в місті запрацювали нові транспорті маршрути, де здійснюється пасажироперевезення комунальним тролейбусом, а саме: це довгий маршрут 26А+ (з’єднує Крюків із Молодіжним),  маршрут  №1А+(на Петрівку), маршрут  № 5А+ (на Полтавський проспект), маршрут №28А+ (на Третій Занасип). Окрім тролейбусних маршрутів запроваджено нові автобусні рейси за напрямом №10А (на Лашки) і №25 (Раківка – Молодіжний).  Найближчим часом також планується запустити комунальний транспорт  із Молодіжного на Перший Занасип. 

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus