Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці лікарню «Придніпровську» планують включити до системи боротьби з COVID-19

Лікарню «Придніпровську» планують включити до системи боротьби з COVID-19.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

6 листопада на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 начальник управління охорони здоров’я Максим Середа повідомив, що завантаженість інфекційних ліжок у міських лікарнях складає 38,5 % («червона» зона  50 % і більше), показник кількості нових випадків захворювання на COVID-19 у Кременчуці  складає 279,0 на 100 тисяч населення, він  також менший ніж  у «червоній» зоні, за кількістю проведених тестувань  показники по місту у двічі кращі від загальнодержавних.

Читайте також: З понеділка вся область у “червоній” зоні

“В той же час, все більше людей  хворіють на коронавірусну хворобу,  у двічі збільшилося і число складних пацієнтів у порівнянні з весняним періодом. Тож місто планує звернутися до Міністерства охорони здоров’я з проханням включити лікарню «Придніпровська» до лікувальних закладів Кременчука, які можуть надавати допомогу хворим на COVID-19. На базі цього лікувального закладу можна розгорнути 100 ліжок для інфекційних хворих, 36 з них підключені до централізованої подачі кисню”, – йдеться у повідомленні.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що місто  збільшуватиме потужності лікувальних закладів. До системи боротьби з коронавірусною інфекцією планують долучити не тільки лікарню «Придніпровську», а й у разі необхідності і «Правобережну». Наразі також розглядаються альтернативні заходи щодо постачання кисню у лікарні Кременчука.

Нагадаємо, наступного тижня в Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні почнуть прокладати централізований кисень ще в одному корпусі медзакладу, який розрахований на 70 ліжок.

Система Orphus