Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці готуються до запуску нового тролейбусного маршруту №28А+

На вулиці Мічуріна кременчуцькі дорожники облаштовують новий тролейбусний розворот. Ці роботи пов’язані з тим, що незабаром у мікрорайон Третього Занасипу має піти комунальний транспорт – тролейбус №28А+, який курсуватиме від Молодіжного до вулиці Мічуріна.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, наприкінці жовтня даним маршрутом було проведено тестування електротранспорту. Рухатиметься цей тролейбус із Молодіжного за маршрутом № 3, перед мостом через Дніпро повертатиме на вул. Першотравневу і далі до Третього Занасипу. У зворотному напрямку тролейбус №28А+ повертатиме біля залізничного вокзалу і продовжуватиме рух за тролейбусним маршрутом № 5. Там, де немає контактної мережі, тролейбус №28А+ їхатиме на автономному ходу.

На новому тролейбусному маршруті діятимуть всі пільги, передбаченні чинним законодавством.

Нагадаємо, за останні два роки у Кременчуці запрацювали нові транспорті маршрути, де здійснюється пасажиро перевезення комунальним транспортом, а саме: це довгі маршрути №25 і 26А+, що з’єднують правий і лівий береги Кременчука; маршрут №10А (на Лашки), маршрут №1А+(на Петрівку), маршрут № 5А+ (на Полтавський проспект). Планується запуск нових тролейбусних маршрутів №28А+ (на Третій За насип), на Потоки та Піщане.

Система Orphus