Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках перевірили стан дотримання протиепідемічних вимог у транспорті

26 листопада відбулася спільна комплексна перевірка транспортних засобів під час їх випуску з матеріально-технічних баз. Також проінспектували стан дотримання протиепідемічних заходів на автобусних зупинках у Кобеляках.

Як повідомили у Полтавській ОДА, до спільної перевірки долучилися представники обласної робочої групи, районної та міської робочих груп, зокрема представники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, місцевих підрозділів Держпродспоживслужби, Національної поліції, виконавчого комітету Кобеляцької міськради та РДА.

Перевірку провели на матеріально-технічній базі, де забезпечується проведення медичного огляду водіїв, їх стажування та інструктажі. Також оглянули технічний стан автобусів та їх зберігання.

Під час перевірки приділяли увагу дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. З-поміж рекомандацій такі:

– наявність та перевезення пасажирів в респіраторах або захисних масках;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність у салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у кожному транспортному засобу інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);

– перевезення пасажирів в межах місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

Читайте також: У Решетилівці перевірили заклади торгівлі щодо дотримання карантинних вимог

Перевіряли й стан дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Відповідні рейдові перевірки обласна і місцеві робочі групи проводитимуть і надалі. За ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА спільно з райдержадміністрацією та міськвиконкомом проведено нараду за участі автомобільних перевізників, у ході якої обговорено питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі та нові законодавчі зміни в цьому напрямку.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus