Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У кількох населених пунктах Зіньківського району не буде газу

У зв’язку із проведенням газонебезпечних робіт зі встановлення вузла обліку газу на газопроводі середнього тиску по вул.Соборній в Опішні та заміною двох ШРП: по вул. Нова, 76 в смт Опішня та по вул. 40-річчя Перемоги в с. Заїченці Зіньківського району, з 16.00 24 листопада до 14.00 25 листопада буде припинено розподіл природного газу споживачам смт Опішня, с.Попівка, с. Малі Будища, с.Міські Млини та с.Заїченці.

Про це повідомляє пресслужба АТ “Полтавагаз”.

“Відновлення газопостачання здійснюватиметься після закінчення ремонтних робіт та за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв”, – йдеться у повідомленні.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Фото: ілюстративне

Система Orphus