Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хорішківському ліцеї облаштували студію журналістики

Ліцеїсти взяли участь у конкурсі «Підйом!», який організував агропромхолдинг «Астарта-Київ». Проєкт «Крок до журналістики» визнали кращим і дали грант на облаштування сучасного медіапростору для молоді.

Агрофірма «Добробут» забезпечила студію необхідним обладнанням.

У 2017 році благодійний фонд «Повір у себе» та агропромхолдинг «Астарта-Київ» заснував проєкт «Підйом!». Це платформа лідерства, яка дозволяє молоді втілювати амбітні ініціативи у громадах.
Одними з переможців цьогорічного «Підйому!» стали учні Хорішківського ліцею імені М.В. Остроградського у Козельщинському районі. Вони отримали грант на створення Студії журналістики.
Агрофірма «Добробут» закупила необхідне обладнання: фотокамеру, ноутбук, карту пам’яті, акумулятор і штатив.

Юні медійники вже не перший рік висвітлюють новини ліцею у цифровому форматі. Раніше знімали відеоролики на смартфони. Про професійне обладнання лише мріяли.

“Учні складають сценарії, монтують відео, пропонують ідеї фільмів. Знімають ролики на різні теми. З останніх – креативне привітання до Дня сільського господарства”, — розповіла педагог-організатор Хорішківського ліцею Оксана Гирман.

Одинадцятикласник Олександр Гордієнко цікавиться медіасферою змалечку. Саме він запропонував взяти участь у «Підйомі!».

“За два тижні існування студії вдосконалив навички монтування та дізнався багато «фішок» фото- та відеозйомки. Ділюся знаннями з іншими учнями, які захоплюються журналістикою”, — додав Олександр Гордієнко.

Студія журналістики відкрила перед ліцеїстами нові перспективи. Вирішили створити YouTube-канал і висвітлювати події усієї Козельщинської громади. До 5 грудня обіцяють зняти ролик «Один день з життя агронома».

“Такі проєкти мотивують молодь рішуче діяти, нешаблонно мислити і реалізуватися у суспільстві. Вдячні компанії «Астарта-Київ» та агрофірмі «Добробут» за підтримку, співпрацю та взаєморозуміння”, — зазначила директорка Хорішківського ліцею Марина Гладка.

Влада Козельщинської громади підтримала ініціативу популяризації медіарозвитку школярів. Невдовзі студія журналістики Хорішківського ліцею отримає партію техніки за бюджетні кошти. 

“Освіта — краща інвестиція у майбутнє. Переконані, що учні Хорішківського ліцею стануть видатними акулами пера та мікрофона. Спільно з Козельщинською ОТГ забезпечуємо умови для розвитку їх творчого потенціалу. Агропромхолдинг «Астарта-Київ» щороку інвестує кошти в реалізацію соціальних проєктів на території своєї діяльності. І надалі допомагатиме громадам розвиватися, інвестуючи в освіту, інфраструктуру та охорону здоров’я”, – розповіла головний фахівець з корпоративного партнерства «Агрофірми «Добробут» Наталія Левонтівцева.

Система Orphus