Ви тут:
Суспільство 

У Грузії проходять акції протесту через результати парламентських виборів

У Тбілісі 1 листопада розпочалися протести через нібито сфальсифіковані результати парламентських виборів. Однак в ОБСЄ заявили, що не мають значних зауважень до виборів у Грузії.

Мітинг об’єднаної опозиції розпочався перед будівлею парламенту Грузії на проспекті Руставелі. Про це інформує 24tv.ua з посиланням на”Ехо Кавказу“.

Лідери грузинської опозиції та їхні прихильники заявляють, що результати парламентських виборів є сфальсифікованими. Протестувальники відмовляються визнавати перемогу панівної партії “Грузинська мрія – демократична Грузія”.

Спостерігачка від Парламентської асамблеї ОБСЄ Елона Джебреа Ходжа заявила, що парламентські вибори у Грузії були конкурентними та загалом “відбулися ефективно”.

Однак рівень довіри до виборчого процесу знизили постійні заяви виборців про те, що на них чинять тиск. Окрім того, під час виборчої кампанії не було чіткого розмежування між партією, яка зараз при владі, та безпосередньо державою.

“Домінантне представництво панівної партії у виборчих комісіях створило у людей негативне сприйняття того, наскільки неупереджено та незалежно проводилися вибори на всіх рівнях”, – наголосила Ходжа.

Фото: 24tv.ua

Система Orphus