Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Глобинській ОТГ можуть закрити автостанцію: триває голосування

На офіційному сайті Глобинської ОТГ триває голосування “Чи потрібна автостанція в м. Глобине?”

“Шановні панове, що б ви робили, якби зачинилась автостанція «Глобине»? Ні, звичайно, маршрутні транспортні засоби не перестали здійснювати перевезення на Полтаву, Кременчук, чи сільські населені пункти, а сталось так, що прийшовши на звичну для вас автостанцію ви потрапляєте не в приміщення для очікування автобусів і каси для продажу квитків, а скажімо в приміщення торгівельного центру”, – йдеться у повідомленні.

Також наголосили, що регулярними автобусними маршрутами глобинці зможуть користуватися, але без камер схову, зони очікування і придбати квиток можна у водія. 

За інформацією Глобинської ОТГ, керівництво Полтаваавтотранс повідомило міську владу про можливе закриття автостанції «Глобине» через збитковість її функціонування.

“Для того щоб прийняти виважене рішення хотілось почути думку громадськості. Потрібна таки чи не потрібна автостанція в місті Глобине? “, – йдеться у повідомленні.

Під час голосування міська влада просить врахувати, що для подальшого функціонувуння автостанції у Глобиному необхідно буде виділяти фінансування з бюджету громади на покриття збитків автостанції.

На ранок 2 листопада вже проголосували більше 200 людей, з яких 190 – хоче, аби автостанція працювала у Глобиному.

Фото: Глобинська ОТГ

 

 

Система Orphus