Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Глобиному, Шишаках та Диканьці перевірили дотримання протиепідемічних заходів у громадському транспорті

Відбулася спільна комплексна перевірка транспортних засобів під час їх випуску з матеріально-технічних баз та дотримання протиепідемічних заходів на автостанції, залізничній станції та автобусних зупинках у Глобиному, Шишаках і Диканьці.

Про це повідомляє Шишацька райдержадміністрація.

Провели її на виконання доручення першого заступника голови облдержадміністрації – керівника робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19.

До спільної перевірки долучилися представники обласної робочої групи, районних та міських робочих груп, зокрема представники Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, місцевих підрозділів Держпродспоживслужби, Національної поліції, Глобинської, Шишацької та Диканської райдержадміністрацій.

Перевірку здійснено на комунальному підприємстві «Глобинське» Глобинської міської ради, автостанції «Глобине», комунальному підприємстві «Техкомунбуд» Шишацької об’єднаної територіальної громади.

Під час перевірки основну увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 та дотриманню договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Крім того, за ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації в Глобинській, Шишацькій, Диканській райдержадміністраціях спільно з ОТГ проведено наради за участі автомобільних перевізників. На нарадах обговорили питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у районах, нові законодавчі зміни та питання функціонування автостанцій у Глобиному, Шишаках і Диканьці.

Система Orphus