Ви тут:
Суспільство Україна 

У 2021 року понад 10 тисяч шкіл та лікарень будуть підключені до фіксованого інтернету, – Федоров

Мінцифра планує до кінця 2021 року підключати заклади соціальної інфраструктури (школи, лікарні, бібліотеки тощо) до фіксованого інтернету.

Про це заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі програми “Ранок на 24”, пише преслужба Мінцифри.

“Проєкт забезпечення українців високошвидкісним інтернетом — пріоритет держави. Лише втіливши його, ми зможемо втілити всі інші проєкти. Одна з наших цілей —  підключити до фіксованого інтернету кожен об’єкт соціальної інфраструктури в Україні. Так мешканці населених пунктів, де розміщені такі заклади, також отримають можливість підключення”, — заявив Михайло Федоров. 

Мінцифра працює над тим, щоб вся Україна, незалежно чи це місто-мільйонник, чи невеличке село, мали однаково сучасний інтернет. Основна мета – забезпечити 95% населення доступом до швидкісного мобільного інтернету за 3 роки.

Доступ до швидкісного мобільного інтернету раніше здебільшого мали великі міста. Віддалені регіони, маленькі міста та села завжди мали з цим проблеми. Мінцифра прискорює підключення України до швидкісного інтернету. 

Наразі до 4G підключено більше 20 тис. населених пунктів по всій Україні. Лише у жовтні понад 300 тисяч українців отримали 4G вперше. А за весь період реалізації проєкту з липня понад 4,7 млн українців отримали 4G. 

Система Orphus