Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство Україна 

Цього тижня презентують документальний серіал “Спалах” про нову українську культуру

25 листопада відбудеться прем’єра першої серії документального серіалу “Спалах” про еволюцію різних сфер української культури та її сучасних героїв. 

Про це стало відомо під час п’ятого модулю форуму “Креативна Україна”, інформує Міністерство культури та інформаційно політики.

Серіал складатиметься з 10 серій, кожна з яких розкриває теми від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу. 

Онлайн-медіа “Слух”, який презентує фільм, повідомляє, що робота тривала протягом майже всього 2020 року за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Для документального серіалу було відзнято понад 100 інтерв’ю, а його героями та героїнями стали MONATIK, Юрій Бардаш, Майкл Щур, ONUKA, DakhaBrakha, Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, Культура Звука, Планета кіно, Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER та багато інших представників української культури. 

Премєри серій відбудеться на You-Tube-каналі “Слух”.

Система Orphus