Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня у різні роки на Донбасі загинули двоє військових з Полтавщини

Сьогодні, 23 листопада, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав десять разів…

Цього дня у 2014 році внаслідок російської збройної агресії загинули:

Старший солдат БОРОДАЙ Сергій Юрійович

Солдат НІКОЛЕНКО Павло Вікторович

Сержант ХОМЕНКО Сергій Володимирович

Прапорщик міліції РЕУТА Сергій Іванович

Сергій Реута народився 31 січня 1970 року у Лубнах Полтавської області. про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Мав звання прапорщика міліції. Служив у полку патрульної служби міліції особливого призначення ”Дніпро-1” ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

Загинув вночі 23 листопада 2014 року внаслідок артилерійського обстрілу російськими збройними формуваннями селища Піски (Ясинуватський район) під Донецьком із самохідної артилерійської установки. Один зі снарядів влучив у будинок, де перебували бійці, внаслідок чого Сергій загинув.

Залишилась дружина та троє дітей.

Похований у Києві на Лісовому кладовищі.

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Доброволець ЮРГА Андрій Володимирович

У цей день у 2016 році загинув Старший солдат НОСИК Олексій Олександрович

Цього дня у 2017 році загинули:

Старшина КРИВЕНКО Денис Вікторович

Сержант СУХІНІН Олександр Віталійович

Старший лейтенант ТЮМЕНЦЕВ Олександр Володимирович

Олександр Тюменцев народився 6 травня 1978 року у місті Піонерський, Совєтського району Тюменської області РРФСР. Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Мав звання старшого лейтенанта. Служив на посаді командира взводу у 16-й окремому мотопіхотному батальйоні (58-а окрема мотопіхотна бригада).

Загинув 23 листопада 2017 року у ході бойового зіткнення в районі Бахмутської траси, по лінії с. Кримське (Новоайдарський район) — окуповане смт Сентянівка (колишнє Фрунзе).

Залишилась мати, донька та син.

Похований у Лубнах Полтавської області.

Указом Президента України № 42/2018 від 26 лютого 2018 року, “за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також у 2017 році загинув Солдат ШЕВЧЕНКО Сергій Павлович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Система Orphus