Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня шість років тому на Донбасі загинули двоє військових з Полтавщини

9 листопада, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування мужніх українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У пам’ятному заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав шість разів…

 

Цього дня у 2014 році внаслідок збройної агресії РФ загинули:

Молодший сержант міліції МАТІЙЧУК Олександр Сергійович.

Олександр Матійчук народився 1 серпня 1990 року у м. Червонозаводське, Лохвицького району, Полтавської області. Про це повідомляє “Книга Пам’яті полеглих за Україну.”

Мав звання молодший сержант міліції. Служив у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення ”Полтавщина” ГУ МВС України в Полтавській області.

Загинув 9 листопада 2014 року під час обстрілу російськми збройними формуваннями селища Ольховатка (Донецька область) в районі Дебальцеве. Снаряд влучив у житловий будинок, де перебували правоохоронці. Разом з Олександром загинув рядовий міліції Віталій Кузьменко.

Похований у Червонозаводському.

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рядовий міліції КУЗЬМЕНКО Віталій Михайлович.

Віталій Кузьменко народився 4 червня 1985 року у м. Зіньків, Полтавської області, йдеться у Книзі Пам’яті полеглих за Україну.

Мав звання рядовий міліції. Служив у Батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення ”Полтавщина” ГУ МВС України в Полтавській області.

Загинув 9 листопада 2014 року під час обстрілу російськми збройними формуваннями селища Ольховатка (Донецька область) в районі Дебальцеве. Снаряд влучив у житловий будинок, де перебували правоохоронці.

Похований у Зінькові.

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений орденом “Лицарський хрест Добровольца” (посмертно).

Доброволець Райхерт Олександр Олександрович.

У 2016 році віддав життя, захищаючи Україну, старший матрос БОЙКО Олександр Борисович.

Цього дня у 2018 році загинули мужні захисники України:

Солдат ВОРОБЕЙ Іван Володимирович.

Солдат ЛЕТЮКА Євген Валерійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта та поклали квіти до Стели.

Система Orphus